7 фактів про нас: 

1. Відповідальність

2. Продуктивність

3. Краса

4. Чесність

5. Досягнення

І на чолі всіх цінностей - любов

All we do we do with love

____________________________________________________

За 8 років роботи агентства:

217 весіль

65 інших івентів

__________________________________________________________________________________________________

Наша команда:

Ольга Тельпіс, керуючий партнер

Любов - найголовніше в житті.
Наша агенція допомагає втілювати любов в красу і організованість.
Весілля для нас - це найчистіша подія в житті закоханих, яка дарує тепло і радість на все життя. Ми любимо свою роботу і до кожного весілля ставимося з особливою теплотою, турботою і відповідальністю. Ми вкладаємо душу в те, що робимо. І це відчувають і цінують наші клієнти.
Я рада, що можу із задоволенням об'єднувати свою любов до краси і організованості в нашому агентстві і радіти успішному результату разом з нашими улюбленими парами!

Марія Ніколайчук, керуючий партнер

L.O.V.E. - найромантичніші і найспівзвучніші 4 літери.
Любов окрилює, надихає, змушує нас здійснювати подвиги і божевільні вчинки. Творити, надихати і зробити ваше свято незабутнім - стало метою нашого агентства LOVE Agency.
Ми дуже дбайливо і ретельно відбираємо команду професіоналів для кожної пари і впевнені, що все будуть 100% задоволені результатом!
Що для вас клопоти і турбота - для мене приємна і улюблена робота!

Love Agency

All we do we do with love

Наші переваги:LOVE Agency - це згуртована команда професіоналів. Ми надаємо повний спектр послуг з організації весіль. У нас достатня кількість досвідчених організаторів і координаторів, що дозволяє провести кілька свят в один день, приділяючи повноцінну увагу і турботу до кожної пари. Процес підготовки до кожного весілля ведеться під особистим керівництвом керуючих партнерів агентства.

  Індивідуальний підхід до кожної пари. Ми відчуваємо наших клієнтів, і, найчастіше, вже на першій зустрічі вгадуємо бажання і розуміємо, яким бачать своє весілля саме ці наречена і наречений, яку атмосферу хочуть створити, і про що вони мріють.

  Трепетне і відповідальне ставлення до нашої роботи і наших пар. Ми цінуємо кожну пару і їх почуття один до одного. Вся наша команда з любов'ю підходить до такого важливої і серйозної події як весілля, розуміючи, що все повинно працювати як годинник.

  Ми не просто відстежуємо весільні тенденції, ми любимо випереджати їх, створюючи для вас унікальні красиві історії.

Підбір ідеальної команди підрядників для кожної пари. Це перевірені компанії і люди, яких ми рекомендуємо. Професіонали, яких ми ретельно відбирали, і в якості роботи яких впевнені на всі 100%.

  Ми надаємо детальний і індивідуальний кошторис кожного клієнта, який ретельно готуємо в обумовлений термін. Оптимізація бюджету для нас - це нормальний процес в сучасному світі. Наші клієнти завжди отримують прозору звітність про виконану роботу і розподілі своїх коштів.

   Чіткість, акуратність і конкретика. Ми завжди упорядковано ведемо всю робочу документацію, контролюючи процес від А до Я. Чітка постановка завдання і контроль над її виконанням дозволяють нам досягати відмінних результатів.

   Ми володіємо не тільки англійською мовою, але також спілкуємося іспанською, французькою мовами, і з радістю покращуємо наші навички німецької та інших іноземних мов.

7 фактів про нас: 

1. Ми любимо

2. Ми чуємо

3. Ми створюємо

4. Ми працюємо віддано

5. Ми унікальні

6. Ми відчуваємо

7. Ми здійснюємо ваші мрії

Ми з усією відповідальністю і любов'ю організуємо ваше весілля!

© 2013 - 2021

by LOVE Agency

All we do we do with love

ALL RIGHTS RESERVED

  • https://www.facebook.com/inLOVEAgenc