Організація весілля 

Це коли весілля - це посмішки, обійми, щастя і тепло. Це коли кохання на першому місці. Це коли ви - наречена, а ми - ваш весільний організатор. 

Ми розробимо для вас оригінальну стилістику весілля, запропонуємо варіанти оформлення, підберемо ідеальну локацію, допоможемо визначитися з меню, проконтролюємо сервіровку, організуємо душевну церемонію, запропонуємо варіанти ведучих, музичного супроводження, шоу-програми, запропонуємо кращих фотографів і відеографів, оригінальні розваги та смаколики для гостей. 

Зробимо все, щоб ваше весілля было особливим і щасливим. Аби запам'яталось як найромантичніше і найчарівніше. А підготовка до нього буде приємною та легкою.

Організація весіль – це не тільки робота, це наше життя, наше кохання, наше покликанная. Ми дуже цінуємо можливість стати частиною чогось такого чарівного!

 

Цей варіант для активних наречених. Це коли у вас уже все обрано, залишилось лише тільки все зв'язати між собою: перевірити, чи все узгоджено, чи всі деталі являють собою красиву цілісну картинку, розписати технічний таймінг і створити детальний сценарій, узгодивши його з усією командою.

Все це ми можемо із задоволенням створити для вас!

Ми звяжемось із адміністратором вашого ресторану, флористом і декоратором, ведучим, церимонімейстром, артистами і групою, діджеем та техніком. Ми пройдемося по сценарію вашого весілля, перевіримо усі ключові моменти і допоможемо все організувати. 

Звертайтесь до нас на будь-якому етапі підготовки, і ми звільнимо вас від всього майбутнього клопоту!

Супроводжуюча координація

Координація весільного дня

Ви вже багато всього зробили для свого свята: домовились із рестораном, визначили місце для церемонії, знайшли чарівного декоратора і флориста, фотографа, відеографа і ведучого, маєте готовий сценарій та таймінг свята і хочете насолоджуватись святом повноцінно, і бачити щасливі очі своїх родичів і близьких?

Тоді ми із задоволенням допоможемо вам і візьмемо на себе усі клопоті у день вашого весілля! Прив'яжемо до себе усі контакти і зробимо ваш особливий день найщасливішим і найчарівнішим! 

Ми хочемо, щоб ваші руки тремтіли від очікування чуда, а не від хвилювань за коордінацію та деталі весільного дня.

Координація весільного дня - безумовний must have.

 

Зателефонуйте нам або напишіть на пошту чи в будь-який месенджер, і ми розповімо вам детальніше про те, чим можемо бути корисні. Залишємось на зв'язку!

 +38 050 381 46 29  Ольга

 +38 098 434 70 90  Марія

© 2013 - 2021

by LOVE Agency

All we do we do with love

ALL RIGHTS RESERVED

  • https://www.facebook.com/inLOVEAgenc